Programi - Programs - Programas - программы

N O V I C E

Razultati Nagaoka 2017

Objavil-a: Viki Kategorija: Tekmovanja

Naši Sokoli so se na tekmovanju Mini Nagaoka in Nagaoka v Ljubljani ta vikend odlično borili. Na Mini Nagaoki je naš klub skupno osvojil VRHUNSKI REZULTAT - SKUPNO 15. MESTO od 50 klubov, ki so nastopali. Mini Nagaoka:  OBJAVLJENI REZULTATI JZS Mlajše deklice in dečki: Ajla Zulič - 2. mesto Gaja Skala - 3. mesto Točke so nam prinesli tudi: Aleksandra Donskaya, Alina Bijedič, Blaž Duralija, Filip Kopač, Nika Centa, Tina Rogelj, Urban Mihevc Grabnar Starejše deklice in dečki: Barbara Kocjan - 1. mesto Sofia Jazbec Trpkova - 3. mesto Točke sta nam prinesla tudi: Lovro Močnik in Maks Emilian Damjanić Kadeti: 5. mesto je osvojil Jakob Centa. Bravo ekipa!

Tekmovanje in priprave Slovenj Gradec

Objavil-a: Viki Kategorija: Tekmovanja

Danes se naša ekipa Sokolov Barbara, Sofia, Eli, Maks in Lovro, mudi v Slovenj Gradcu, kjer pridobivajo nove izkušnje in se soočajo z borci iz tujine. Spremlja jih budno oko sokolovo - trener Martin! Srečno Sokoli!

Stran 1 of 7> >>